Emerald

Autoryzowany Punkt Sprzedaży
Rusałka 10 20-103 Lublin
Zamknięte
Otwarty
Zamknij w min
Otwórz w min

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
Zamknięty
Patrz wszystko
Ukryj
Ponad 20 lat doświadczeń, atrakcyjne ceny oraz szeroki asortyment sprawiają, iż zaufało nam setki firm, instytucji i przede wszystkim rodzin, które polecają nasze usługi i produkty znajomym.
W asortymencie salonu znajdą Państwo zarówno podłogi drewniane, laminowane i winylowe, jak również wysokiej jakości chemię parkieciarską - grunty, kleje, olejowoski oraz lakiery.

Nasze produkty

PODŁOGI DREWNIANE

PODŁOGI DREWNIANE w mieście Lublin

Dzięki wewnętrznemu pięknu, wytrzymałości i charakterowi, drewno jest najczęściej stosowanym materiałem podłogowym w domach
PODŁOGI LAMINOWANE

PODŁOGI LAMINOWANE w mieście Lublin

Łącząc praktyczność z najlepszym wzorem i technologią, dzisiejszy laminat jest łatwy w montażu i pielęgnacji oraz wystarczająco wytrzymały na codzienne zużycie. Zapewniając długotrwały styl, z wzorami od klasycznego drewna po współczesne trendy, mamy coś dla każdego i do każdego pomieszczenia – nawet do łazienek i kuchni. Wykonane z naturalnych i odnawialnych surowców, nasze podłogi laminatowe mogą też być przetwarzane.
AKCESORIA PODŁOGI LAMINOWANE

AKCESORIA PODŁOGI LAMINOWANE w mieście Lublin

Oferta Tarkett® Laminate została zaprojektowana tak, by spełnić wymagania naszych partnerów handlowych i odpowiedzieć na potrzeby konsumentów.