Wood Fashion

Autoryzowany Punkt Sprzedaży
Malborska 37/34 03-286 Warszawa
Zamknięte
Otwarty
Zamknij w min
Otwórz w min

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00 - 21:00
wtorek
10:00 - 21:00
środa
10:00 - 21:00
czwartek
10:00 - 21:00
piątek
10:00 - 21:00
sobota
10:00 - 21:00
niedziela
10:00 - 18:00
Patrz wszystko
Ukryj

Wood Fashion to miejsce, w którym czekają na Państwa merytorycznie przygotowani i doświadczeni doradcy. Stawiamy na szczerość oraz zaufanie, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób sprostamy oczekiwaniom naszych klientów. 

Zależy nam na Państwa Satysfakcji, dlatego też elastycznie reagujemy na zmieniające się warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że z chęcią podejmujemy się nieszablonowych realizacji. Utrudnienia, które zdarzają się na budowie, to dla nas wyzwania. Zadbamy o Państwa spokój - przesuniemy termin montażu lub przechowamy dłużej towar.

Nasze produkty

PANELE I PŁYTKI WINYLOWE

PANELE I PŁYTKI WINYLOWE w mieście Warszawa

Mocny, praktyczny i higieniczny, dzisiejszy winyl oferuje także nadzwyczajny wybór wzorów: od kolorów jaskrawych, abstrakcyjnych i czarno-białego, po idealne reprodukcje materiałów naturalnych, takich jak drewno czy kamień. Jest też przyjemny w dotyku, zapewniając komfort pod stopami oraz wiele rozmaitych wykończeń, dzięki czemu kontakt dotykowy z winylem odpowiada jego wyglądowi. Wytrzymały, wodoszczelny i łatwy w czyszczeniu, winyl to nowoczesna opcja nowoczesnego stylu życia.
PODŁOGI DREWNIANE

PODŁOGI DREWNIANE w mieście Warszawa

Dzięki wewnętrznemu pięknu, wytrzymałości i charakterowi, drewno jest najczęściej stosowanym materiałem podłogowym w domach
PODŁOGI LAMINOWANE

PODŁOGI LAMINOWANE w mieście Warszawa

Łącząc praktyczność z najlepszym wzorem i technologią, dzisiejszy laminat jest łatwy w montażu i pielęgnacji oraz wystarczająco wytrzymały na codzienne zużycie. Zapewniając długotrwały styl, z wzorami od klasycznego drewna po współczesne trendy, mamy coś dla każdego i do każdego pomieszczenia – nawet do łazienek i kuchni. Wykonane z naturalnych i odnawialnych surowców, nasze podłogi laminatowe mogą też być przetwarzane.
AKCESORIA PODŁOGI LAMINOWANE

AKCESORIA PODŁOGI LAMINOWANE w mieście Warszawa

Oferta Tarkett® Laminate została zaprojektowana tak, by spełnić wymagania naszych partnerów handlowych i odpowiedzieć na potrzeby konsumentów.