Podłogi Perfekt

Punkt Sprzedaży
Magazynowa 1 33-300 Nowy Sącz

 Szukasz punktu, w którym kupisz podłogi i wykładziny Tarkett w Nowy Sącz?

Podłogi Perfekt to punkt sprzedaży, który posiada szeroką ofertę naszych produktów

Skontaktuj się z nimi Podłogi Perfekt by poprosić o wycenę, próbkę lub zapytać czy produkt jest dostępny na stanie magazynu!

Nasze produkty

PANELE I PŁYTKI WINYLOWE

PANELE I PŁYTKI WINYLOWE w mieście Nowy Sącz

Mocny, praktyczny i higieniczny, dzisiejszy winyl oferuje także nadzwyczajny wybór wzorów: od kolorów jaskrawych, abstrakcyjnych i czarno-białego, po idealne reprodukcje materiałów naturalnych, takich jak drewno czy kamień. Jest też przyjemny w dotyku, zapewniając komfort pod stopami oraz wiele rozmaitych wykończeń, dzięki czemu kontakt dotykowy z winylem odpowiada jego wyglądowi. Wytrzymały, wodoszczelny i łatwy w czyszczeniu, winyl to nowoczesna opcja nowoczesnego stylu życia.
PODŁOGI LAMINOWANE

PODŁOGI LAMINOWANE w mieście Nowy Sącz

Łącząc praktyczność z najlepszym wzorem i technologią, dzisiejszy laminat jest łatwy w montażu i pielęgnacji oraz wystarczająco wytrzymały na codzienne zużycie. Zapewniając długotrwały styl, z wzorami od klasycznego drewna po współczesne trendy, mamy coś dla każdego i do każdego pomieszczenia – nawet do łazienek i kuchni. Wykonane z naturalnych i odnawialnych surowców, nasze podłogi laminatowe mogą też być przetwarzane.
AKCESORIA PODŁOGI LAMINOWANE

AKCESORIA PODŁOGI LAMINOWANE w mieście Nowy Sącz

Oferta Tarkett® Laminate została zaprojektowana tak, by spełnić wymagania naszych partnerów handlowych i odpowiedzieć na potrzeby konsumentów.