M2

Punkt Sprzedaży
Kilińskiego 28 27-400 Ostrowiec Świetokrzyski

 Szukasz punktu, w którym kupisz podłogi i wykładziny Tarkett w Ostrowiec Świetokrzyski?

M2 to punkt sprzedaży, który posiada szeroką ofertę naszych produktów

Skontaktuj się z nimi M2 by poprosić o wycenę, próbkę lub zapytać czy produkt jest dostępny na stanie magazynu!

Nasze produkty

PANELE I PŁYTKI WINYLOWE

PANELE I PŁYTKI WINYLOWE w mieście Ostrowiec Świetokrzyski

Mocny, praktyczny i higieniczny, dzisiejszy winyl oferuje także nadzwyczajny wybór wzorów: od kolorów jaskrawych, abstrakcyjnych i czarno-białego, po idealne reprodukcje materiałów naturalnych, takich jak drewno czy kamień. Jest też przyjemny w dotyku, zapewniając komfort pod stopami oraz wiele rozmaitych wykończeń, dzięki czemu kontakt dotykowy z winylem odpowiada jego wyglądowi. Wytrzymały, wodoszczelny i łatwy w czyszczeniu, winyl to nowoczesna opcja nowoczesnego stylu życia.
PODŁOGI LAMINOWANE

PODŁOGI LAMINOWANE w mieście Ostrowiec Świetokrzyski

Łącząc praktyczność z najlepszym wzorem i technologią, dzisiejszy laminat jest łatwy w montażu i pielęgnacji oraz wystarczająco wytrzymały na codzienne zużycie. Zapewniając długotrwały styl, z wzorami od klasycznego drewna po współczesne trendy, mamy coś dla każdego i do każdego pomieszczenia – nawet do łazienek i kuchni. Wykonane z naturalnych i odnawialnych surowców, nasze podłogi laminatowe mogą też być przetwarzane.
AKCESORIA PODŁOGI LAMINOWANE

AKCESORIA PODŁOGI LAMINOWANE w mieście Ostrowiec Świetokrzyski

Oferta Tarkett® Laminate została zaprojektowana tak, by spełnić wymagania naszych partnerów handlowych i odpowiedzieć na potrzeby konsumentów.